Aktivity Krajské kolo recitačnej súťaže ...a Slovo bolo u Boha
Krajské kolo recitačnej súťaže ...a Slovo bolo u Boha

Aj tento rok sme reprezentovali našu školu na recitačnej súťaži „...a Slovo bolo u Boha...“ , ktorá sa už tradične konala v SŠ sv. Františka Assiského v Malackách.

Hneď po príchode a registrácii sme išli do kaplnky na sv. omšu, ktorú celebroval otec biskup Jozef Haľko. Do kázne okrem iného zahrnul aj spomienky na časy, keď sám recitoval. Po svätej omši nasledovalo otvorenie jubilejného 25.ročníka súťaže a po ňom sme sa rozišli do tried po jednotlivých kategóriách. Vypočuli sme si mnoho kvalitných, povzbudivých prednesov a aj my sme sa, samozrejme, snažili podať poslucháčom to naše slovo čo najlepšie. Porota to mala iste veľmi ťažké, nakoľko každý recitoval jedinečne a zo srdca. Nastal čas obeda a potom vyhlásenie výsledkov. Našu školu sme reprezentovali pomerne úspešne, veď posúďte sami ... :-)

Ocenenia získali: Peťka Slaninová (2.C) – 2. miesto; Klárka Novotná (9.B) – 3.miesto; Martin Slanina (9.A) – 3.miesto; Alžbetka Čupková (II.G) – 3.miesto.

Už teraz sa tešíme na budúci rok!