Aktivity Vianoce v lete
Vianoce v lete

V sobotu (23.06.2012) sa naša škola a rodičovské združenie predstavili v rámci charitatívneho podujatia Vianoce v lete. Cieľom tohto podujatia bolo povzbudiť ľudí, aby podporovali charitatívne projekty po celý rok, nie len v predvianočnom čase. Na podujatí sa prezentovalo 20 rôznych organizácii, ktoré mali možnosť osobne predstaviť návštevníkom svoje výzvy umiestnené na darcovskom portáli ludialudom.sk. Naša škola a RZ predstavili výzvu zameranú na rekonštrukciu telocvične, tentokrát nazvanú Výpredaj zelenej telocvične.

Je ťažké sprostredkovať v pár riadkoch prijemnú atmosféru, ktorá na podujatí po celý deň vládla. Bol to naozaj veľmi pekný a podnetný deň, kde fundraising bol len druhotným účelom. V prvom rade sme mali možnosť stretnúť veľa ľudí, ktorí majú záujem podporovať dobré veci, veľa ľudí, ktorí zas potrebujú aj našu pomoc...

Ďakujeme všetkým učiteľom a rodičom, ktorí prispeli svojou pomocou pri príprave nášho stánku, napiekli koláčiky, zásobili náš stánok zaujímavým „tovarom“, či nás priamo podporili svojou návštevou počas sobotného dňa. Náš stánok zvlášť ocenili organizátori, v priamom vstupe vysielanom v televízii TA3 ho označili ako najlepší a najzaujímavejší – celý farebne ladený do zelena, od lineckých koláčikov, mafinov, jabĺk, zelených fotografii prírody, náramkov... – veľká vďaka najmä rodine Zemanových.

Nasledujúci link skrýva blog z www.ludialudom.sk, oplatí sa prečítať  http://blog.ludialudom.sk/vianoce-mozu-byt-aj-v-lete-uz-to-vieme/

 

Posledná úprava Utorok, 14 August 2012 21:57