Počas tohto náročného obdobia viacerí z nás hľadali rôzne formy využitia voľného času. Siedmaci našej školy sa naučili novú reč a to posunkovú. Môžete si pozrieť krátke video niektorých z nich. 

4. marca 2020 sa na našom gymnáziu uskutočnil Deň otvorených dverí. Zmeškali ste toto podujatie? Nevadí, dostanete druhú šancu! 

Bolo veľa radosti, zábavy a smiechu. na fotkách sú zábery z dvoch disciplín - beh s loptkou a hod guľou na cieľ. 

Ospravedlňujem sa, že tak neskôr, ale som rád, že som ich už konečne poslal. 

Rozšíriť si slovnú zásobu, naučiť sa nové každodenné frázy, či použiť svoje znalosti v praxi boli len čiastkové ciele tohto kurzu. Oveľa dôležitejšie bolo získať sebadôveru v interakcii s "native speakerom" a navyše sa aj zabaviť.

Termíny prijímacích skúšok na stredné školy na overenie špeciálnych schopností, zručností alebo nadania sa presúvajú na obdobie od 30. marca 2020 do 30. apríla 2020. Pre jednotlivé stredné školy konkrétne termíny určia okresné úrady, odbory školstva v spolupráci s riaditeľmi škôl.

V sobotu 8. februára 2020 sa v telocvični našej školy uskutočnil Karneval radosti. Okrem detí prvého stupňa a ich rodičov sa akcie zúčastnili aj naše pani učiteľky a vychovávateľky v pravom karnevalovom prestrojení a prišli nás podporiť i starší žiaci našej školy, ktorí pre našich najmenších pomohli pripraviť pekný program a veselú náladu.

Výsledkov: 1 - 6 z 136

© 2020 SPŠ sv. Františka z Assisi. Všetky práva vyhradené..

Vytvorené zo Lukáš Behro