Revitalizácia areálu

Niekoľko rokov sme v sebe nosili túžbu pustiť sa do opravy a revitalizácie vonkajšieho areálu našej školy. Po dokončení rekonštrukcie telocvične a samotnej budovy školy prišiel teda v školskom roku 2014/2015 rad aj na vonkajší areál, ktorý je síce krásny a mimoriadny svojou dispozíciou, zeleňou a aj veľkosťou, ale na druhej strane už naozaj potrebuje rozsiahlu opravu.

To, že sme sa mohli začať naozaj venovať revitalizácií areálu, je možné len vďaka dvom skvelým rodičom-architektom- Michalovi Kurinovi a Paľovi Citovickému, ktorí prevzali nad revitalizáciou záštitu a venujú sa nielen jej projektovaniu, ale aj samotnej realizácií.

Okrem Michala a Paľa sú členmi Tímu školský dvor aj ďalší rodičia a zamestnanci školy, ktorí pomáhajú s realizáciu, fundraisingom, organizáciou. Revitalizácia školského areálu je dlhodobý projekt, plánovaný na niekoľko rokov, samozrejme v závislosti od finančných možností, ale aj našich-rodičovských pracovných kapacít. Pokiaľ máte chuť pomôcť a pocit, že k tejto téme môžete pozitívne prispieť, ste pozvaný pridať sa k Tímu školský dvor (kontaktujte rrsvfrantisek@svfrantisek.sk).

 

Projekt revitalizácie

Tu nájdete projekt revitalizácie, ktorý vznikol v októbri 2014. Počas samotnej realizácie sa ešte mnohé pôvodné návrhy upravujú, menia, tak aby bol výsledok v danom čase čo najlepší.

 

Čo sme už dokončili / na čom práve pracujeme

Ďalej nájdete fotografie z realizácie jednotlivých častí revitalizácie a finančné vyúčtovanie už hotových celkov. Možno na niektorej fotografií nájdete aj seba, svojich známych, deti, ako pracujú počas niektorej z brigád. Vďaka za každú pomoc a hodinu práce.

 

Aktuálne výzvy na pomoc. Tu sa môžete prihlásiť na aktuálne vyhlásenú brigádu.

Galéria 49 obrázkov


Súbory na stiahnutie

© 2020 SPŠ sv. Františka z Assisi. Všetky práva vyhradené..

Vytvorené zo Lukáš Behro