Z našich aktivít


Galéria 0 obrázkov


Festival slobody

Pri príležitosti osláv 30. výročia Nežnej revolúcie sme sa spolu so žiakmi 9. ročníka a 3.G zúčastnili na Festivale slobody, ktorý každoročne organizuje Ústav pamäti národa.

Prezentácia STU

Dňa 7.11.2019 nás navštívil náš bývalý študent Ján Briežnik, aby nám spolu so svojim spolužiakom predstavili Fakultu elektrotechniky a informatiky Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. 

Deň folklóru na gymnáziu

V pondelok 18.11.2019 sme na gymnáziu mali deň folklóru. Našou úlohou bolo prísť čo najviac folklórne oblečení. 

Židovské komunitné múzeum

Žiaci 2. G sa v septembri zapojili do vzdelávacieho programu Židovské kultúrne dedičstvo v Bratislave. Program má 4 vzájomne prepojené časti a vedie ho tím zo Židovského komunitného múzea. 

Duchovné cvičenia a imatrikulácia

Aj tento rok sa na začiatku školského roka konala duchovná obnova pre prvákov a druhákov gymnázia, ktorá je už tradične spojená aj s imatrikuláciou našich prvákov. Počas 4 dní od nedele 22. do stredy 25. septembra 2019 sa obe triedy gymnázia v nádhernom prostredí slovenskej prírody navzájom bližšie spoznávali a tiež obnovovali svoj vzťah s Bohom. 

Duchovná obnova v Assisi

Ako je každoročným zvykom nášho gymnázia, aj tento rok sme sa my, maturanti, vydali na duchovnú obnovu do malebného Assisi po stopách patróna našej školy - svätého Františka. 

© 2020 SPŠ sv. Františka z Assisi. Všetky práva vyhradené..

Vytvorené zo Lukáš Behro